Qentë endacakë sulmojnë një fëmijë në Emshir

Autori:Gazeta Fjala

qeneet

Një fëmijë është sulmuar nga qentë endacak në Lagjen Emshir në Prishtinë.

Rasti ka ndodh sot rreth orës 18:00.

“Rreth orës 18:00 kemi pranuar informatën për një rast në lagjen Emshir, ku një fëmijë është sulmuar nga qentë endacakë”, ka thënë Flora Ahmeti, zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, njofton Klan Kosova.

“Personi i lënduar është dërguar menjëherë në QKUK për tretman mjekësor”.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/qente-endacake-sulmojne-nje-femije-ne-emshir/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala