Punëtorëve të sektorit publik, i’u kanë dalë pagat sot

Autori:Zekirja Shabani

paga_1492928779-1487257 (1)

Ministria e Financave ka bërë sot ekzekutimin e pagave për sektorin publik, transmeton Gazeta inFokus.

Këtë e bëri të ditur ministri i Financave , Bedri Hamza, në një konferencë për media.

Në këtë konferencë Hamza prezantoi aktivitetin një vjeçar të kësaj ministrie të vitit që po e lëmë pas./Gazeta inFokus/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/punetoreve-te-sektorit-publik-iu-kane-dale-pagat-sot/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala