Punë e kryer: Luiz te Barcelona

Autori:Zekirja Shabani

1w1w1

David Luiz nuk po tregon formë të lartë te Chelsea, andaj Maurizio Sarri po kërkon një mbrojtës tjetër.

Barcelona ka kohë që po e monitoron mbrojtësin brazilian, andaj me gjasë do të tentojë transferimin e tij në janar.

Luiz do ta mirëpriste një kalim në ‘Camp Nou’, pasi ka gjasa më të mëdha për të fituar trofe.

Braziliani ka hyrë në muajt e fundit të kontratës së tij, andaj Barcelona mund ta transferoj atë për 15 milionë euro.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/pune-e-kryer-luiz-te-barcelona/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala