PSG shënjestron klauzolën tjetër: Mirë se të gjetëm Juventus

Autori:Gazeta Fjala

presidenti-psg-Neymar-R-speaks-ne

PSG po humbin garën për lojtarin e rivalëve të tyre Monako.

Lojtari nuk do të negociojë me ta dhe pse ata bënë gjithçka që mundën në mënyrë që lojtari të shkoi në Paris por ai është i vendosur për në Real Madrid. PSG po i duket humbje kohe marrja me francezin dhe kanë kaluar shikim në një transferimtjetër pothuajse me vlerë të njëjtë, përcjell Albeu.com.

Bëhet fjalë për Paolo Dybalan e Juventusit, francezët do të shkakrojnë fuqitë në Torino për të mbyllur një tjetër transferim gjigand në këtë merkato. Por ata nuk do tëë hspejtohen për argjentinasin apsi kanë kontakte me babain e Mbappes, i cili gjithmonë i ka mbajtur me shpresa. /albeu.com/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/psg-shenjestron-klauzolen-tjeter-mire-se-te-gjetem-juventus/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala