PSG shënjestron De Gean

Autori:Gazeta Fjala

david-de-gea-manchester-united-2017_1mzrtok8gf7l1jgk2b8j8uupv

Portieri i Manchester United, David De Gea, ka dalë si një nga caqet e klubit francez, Paris Saint-Germain, sipas gazetës franceze Le10 Sport.

PSG e ka nënvizuar në listë përfaqësuesin spanjoll, pasi kanë larguar vëmendjen nga Jan Oblak i Atletico Madrid, shkaku i klauzolës së tij prej 100 milionë funtesh.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/psg-shenjestron-de-gean/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala