PSG kalon në avantazh ndaj Club Brudgge (VIDEO)

Autori:Gazeta Fjala

screen-21.21.3522.10.2019

Club Brudgge dhe PSG po luajnë aktualisht në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

PSG ka kaluar në avantazh në minutën e 7’ të takimit me golin e shënuar nga Maurio Icardi./Gazeta inFokus/

https://vc.sporttube.com/video/2019/10/22/6VVCCCG.mp4?_=4

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/psg-kalon-ne-avantazh-ndaj-club-brudgge-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala