PSG gjen zëvendësuesin e Emery në Premierligë

Autori:Gazeta Fjala

conte-mourinho-1

Skuadra franceze po e shikon mundësinë e transferimit të teknikut italian, nëse ai spanjoll nuk arrin t’i çojë deri në gjysmëfinale të Champions këtë edicion.

Nëse Paris Saint-Germain dështon të arrijë në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, Unai Emery do të shkarkohet, dhe me shumë mundësi do të zëvendësoeht nga Antonio Conte.

Italiani nuk po e ndjen veten mirë në Stamford Bridge dhe po e mendon largimin, megjithëse ka kontratë me skuadrën londineze deri më 2019.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/psg-gjen-zevendesuesin-e-emery-ne-premierlige/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala