PSD nis fushatA�n a�?fol pa parea�?

Autori:Gazeta Fjala

https://bestdogbackpack.com/

Pas miratimit tA� rezolutA�s sA� propozuar nga PSD pA�r heqjen e roamingut nA� mes tA� KosovA�s dhe ShqipA�risA�, kjo parti ka filluar fushatA�n pA�r reklamimin e bisedave telefonike pa pagesA�, shkruan Gazeta Fjala.

NjA� fotografi telefoni nA� deti, me pA�rshkrimin, a�?Pa roaming nA� KosovA� dhe ShqipA�ria�?, A�shtA� publikuar si urim pA�r qytetarA�t qA� pA�rdorin telefonat pA�r komunikim gjatA� qA�ndrimit nA� dy vendet.

Sipas njoftimit tA� publikuar nA� faqen zyrtare tA� PD-sA� nA� facebook, shumA� shpejt thirrjet telefonike dhe pA�rdorimi i internetit nA� telefon mobil do tA� kenA� A�mime tA� njA�jta brenda KosovA�s dhe ShqipA�risA�./GazetaFjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/psd-nis-fushaten-fol-pa-pare/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala