Protestojnë punëtorët e KEDS-it

Autori:Gazeta Fjala

keds-protesta3-650x380

Federata e Sindikatave të Pavarura “ElektroKosova”, ka paralajmëruar një protestë ditën e premte, para ndërtesës së “ElektroKosovës”.

“Mbroje dinjitetit tënd”, është parulla e protestës, së punëtorëve, shkruan Gazeta Fjala.

Derisa protesta fillon në orën 08:30./GazetaFjala/

protesta

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/protestojne-punetoret-e-keds-it/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala