Prishtina pa flamur

Autori:Gazeta Fjala

20170726_191828

Nuk ka flamur kuqezi në në hyrje të kryeqyteti te Rrethi.

Nuk dihet nëse është larguar qëllimshëm, apo e ka marrë era pasditen e sotme, shkruan Gazeta Fjala.

Flamuri kombëtar ka valuar paradite në Prishtinën e qeverisur nga Shpend Ahmeti i Vetëvendosjes./Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/prishtina-pa-flamur/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala