Prishtina nesër teston alarmin

Autori:Gazeta Fjala

alarmimi (1)

Komuna e Prishtinës ka njoftuar  se nesër në orën 12:00, do të bëhet testimi i radhës i  sistemit të alarmimit në qytet.

Testimi do të realizohet me tingull të njëtrajtëshëm sirene, në kohë zgjatje dy herë nga 30 sekonda.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/prishtina-neser-teston-alarmin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala