Policia e Serbisë ndalon në kufi ish-kryetarin e kësaj komune

Autori:Gazeta Fjala

polica

Srecko Spasiqi, ish-kryetar i komunës së Kllokotit po mbahet në anën serbe në pikë kalimin kufitar ‘Dheu i Bardhë’, nga organet e sigurisë së Serbisë.

Sipas burimeve të kp-së, Spasiqi është ndaluar duke shkuar në Serbi.

Spasiqi ka qenë pjesë e Listës Serbe, ndërkohë ka kaluar në SLS e Sllobodan Petroviqit.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/policia-e-serbise-ndalon-ne-kufi-ish-kryetarin-e-kesaj-komune/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala