Pogba mund të mungojë disa javë

Autori:Gazeta Fjala

ppobg

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, dyshon që mesfushori Paul Pogba do të mungojë “disa javë” shkaku i një lëndimi në tejzën e gjurit.

Pogba u lëndua gjatë pjesës së parë në fitoren 3:0 të United ndaj Basel në ndeshjen e së martës në Ligën e Kampionëve.

“E di vetëm nga përvoja që është një lëndim muskulor”, tha Mou në konferencë për shtyp.

“Në eksperiencën time, lëndimet muskulore ju ndalojnë së luajturi për disa javë, mendoj”, shtoi ai.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/pogba-mund-te-mungoje-disa-jave-2/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala