Pochetino flet për spekulimet me Interin

Autori:Gazeta Fjala

mauricio-pochettino-cropped_wr2lsuuhp5rp1u3c5gkfe9sv2

Mauricio Pochettino i ka mohuar spekulimet që e dërgojnë atë në Inter për në stinorin e ardhshëm.

Ai ka thënë se do të qëndrojë te Tottenham dhe u tha fansave të këtij klubi që të mos brengosen për këto raporte.

“Ka shumë thashetheme, por unë jam i përkushtuar te ky klub”, tha Pochettino, që ka kontratë me Spurs deri më 2021.

“Nuk ka arsye pse të largohem. Do ta shihni më 3 korrik, në fillim të para-sezonit, do të qëndroj këtu. Mos u brengosni”, tha ai.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/pochetino-flet-per-spekulimet-me-interin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala