Plagoset një 15 vjeçar në Prishtinë

Autori:Gazeta Fjala

arme-zjarri

Rreth orës 13:00 gjatë ditës së sotme është plagosur një person mashkull i moshës 15-vjeç  në rrugën “Nazim Gafurri” në afërsi të Gjimnazit ”Sami Frashëri”.

Këtë e ka bërë të ditur për Gazetën Fjala, Flora Ahmeti, zëdhënëse për informim nga Policia e Kosovës.

Ahmeti ka thënë se 15 vjeçari është është dërguar menjëherë në QKUK, derisa Policia e Kosovës është duke e hetuar ngjarjen për të hetuar shkaqet e këtij rasti./GazetaFjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/plagoset-nje-15-vjecar-ne-prishtine/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala