Plaçkitet ‘Pro Credit Bank’ në Prishtinë

Autori:Gazeta Fjala

pro credit bank

Para pak minutave selia e ‘Pro Credit Bank’, në Prishtinë, saktësisht në lagjen Lakrishtë, është plaçkitur nga disa persona të armatosur.

Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Express, zëdhënësja e policisë rajonale të Prishtinës, Floria Ahmeti.

“Në orën 15::20 në një garbitje të armatosur. Te gjitha ekipet janë në vendin e ngjarjes”, ka thënë ajo. Ndërkohë që ende nuk dihet se sa është shuma e parave të cilat janë grabitur.

Policia është në vendin e ngjarjes.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/plackitet-pro-credit-bank-ne-prishtine/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala