Petrol Company hapë restaurantin luksoz në Fushë Kosovë (Foto)

Autori:Zekirja Shabani

Untitled-design-768x384 (1)

“Be Happy Restorant” është hapur sonte në një ceremoni ku te pranishëm ishin qindra mysafir.

Be happy restaurant do të jetë i veçantë në rajonin e Prishtinës për komuditetin dhe shërbimet e ofruara, shkruan Gazeta inFokus.

Ky është një ndër investimet e fundit të Petrol Company.

Një ndër kompanitë liderë të tregtisë me shumicë dhe pakicë me naftë.

Restauranti është hapur në njërën ndër pikat me të rëndësishme të Petrol Company , në Fushë Kosovë./Gazeta inFokus/

47580668_1257048424436095_3818939715348856832_n

47479531_334240827356045_2237404393274081280_n

47681763_648826878847478_8326594865588600832_n

47580668_1257048424436095_3818939715348856832_n-1

47458937_262139061118140_8762561486678654976_n

47390634_1166060976908448_5066992546538848256_n

47571654_2135721429826718_4025320882560827392_n-1

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/petrol-company-hape-restaurantin-luksoz-ne-fushe-kosove-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala