Përfundon ndeshja e ‘çmendur’ mes Sassuolos dhe Interit

Autori:Gazeta Fjala

llllllll

Pas humbjes nga Juventusi, Interi është rikthyer të fitorja në kampionatin italian, duke e mposhtur në udhëtim Sassuolon me rezultat 4-3, shkruan Gazeta inFokus.

Golat për “Zikaltërit” i shënuan Martinez 2x dhe Lukaku 2x, kurse për vendasit realizuan Berardi, Djuricic dhe Boga.

Pas kësaj fitore Interi renditet i dyti me 1 pikë me pak se Juventusi që kryeson në Serie A, ndërsa Sassuolo mbetet në pozitën e 16-të më 6-të pikë./Gazeta inFokus/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/perfundon-ndeshja-e-cmendur-mes-sassuolos-dhe-interit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala