Përfundojnë pjestë e para në dy takimet e Superligës

Autori:Gazeta Fjala

pjesa-e-pare-696x460

Kanë përfunduar pjestë e para në dy takime që po zhvillohet në kuadër të javës së 10-të në Superligë, shkruan Gazeta inFokus.

Pas 45 minutave të parë Drita është duke e mposhtur Ballkanin me rezultat 2-0 me golat e shënuar nga Izar Emini dhe Gilberto Fortunato, ndërsa Prishtina po fiton si mysafire ndaj Ferizajt me rezultat minimal 1-0 me golin e shënuar nga Meriton Korenica.

HT Drita 2-0 Ballkani

HT Ferizaj 0-1 Prishtina./Gazeta inFokus/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/perfundojne-pjeste-e-para-ne-dy-takimet-e-superliges/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala