PDK thërret konferencë në ora 17:30

Autori:Gazeta Fjala

pdk-gjilan-a

Pas dështimit të seancës për konstituimin e Kuvendit të Kosovës, Partia Demokratike e Kosovës thërret konferencë për media.

PDK përmes një njoftimi thotë se konferenca do të mbahet në ora 17:30.

Njoftimi i plotë:

PDK mban konferencë për media

Partia Demokratike e Kosovës mban sot (e enjte) konferencë për media.

Vendi: Selia qendrore e PDK-së

Koha: 17:30

Jeni të mirëseardhur!

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/pdk-therret-konference-ne-ora-1730/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala