PDK mblidhet para seancës së jashtëzakonshme

Autori:Gazeta Fjala

kuvendi-ks-640x352

Grupi Parlamentar i Partisë Demokratike të Kosovës kanë mbajtur mbledhje para se të nisin seancat që janë paralajmëruar për sot.

Seanca e parë do të jetë e jashtëzakonshme dhe është thirrur nga PDK, për rastin “Drenica II” të cilëve u është konfirmuar dënimi nga Gjykata e Apelit, njofton Klan Kosova.

Seanca është paralajmëruar për orën 10, por ajo akoma nuk ka nisur.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/pdk-mblidhet-para-seances-se-jashtezakonshme/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala