Pas ndarjes nga Mozzik, Loredana me mesazh domethënës për nënat që kanë vajza

Autori:Gazeta Fjala

Screenshot_2-35-600x360-1

Loredana e ka dhënë një mesazh shumë domethënës për nënat.

Mozzik dhe Loredana muajt e fundit kanë qenë kryetemë e medieve rozë, pasi qarkullonin thashetheme për ndarjen e tyre, shkruan lajmi.net.

E tani ishte Loredana ajo e cila e ka konfirmuar një gjë të tillë nëpërmjet një postimi të gjatë në rrjetin social Instagram.

E pas gjithë kësaj, duke qenë se është nënë dhe e ka një vajzë, ajo e ka dhënë një mesazh shumë domethënës për nënat.

Screenshot_1-56-308x600

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/pas-ndarjes-nga-mozzik-loredana-me-mesazh-domethenes-per-nenat-qe-kane-vajza/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala