Pas ndarjes nga burri dhe e dashura, Miley Cyrus shtrihet në spital

Autori:Gazeta Fjala

yuyjhujkhkhjk

Miley Cyrus është shtrirë në spital.

Miley Cyrus përmes postimeve të fundit ka bërë të ditur se gjendja e saj shëndetësore nuk është e mirë, andaj është shtrirë në spital, shkruan lajmi.net.

Ajo publikoi imazhe nga dhoma e spitalit, ku po shërohet, ndërsa tregoi se në këto momente po i qëndron afër e ëma.

Këngëtarja shkroi se po shpreson të shërohet për fundjavë që të jetë e pranishme në “The Ellen Show”.

Kujtojmë se Miley Cyrus ka pak kohë që u nda nga bashkëshorti, ajo nisi romancë me Kaitlynn Carter, por e përfundoi shumë shpejt.

jkjl

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/pas-ndarjes-nga-burri-dhe-e-dashura-miley-cyrus-shtrihet-ne-spital/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala