Pas Iniestas, ylli i radhës vazhdon kontratën me Barcelonën

Autori:Gazeta Fjala

barca-2_1507889367-1741303

Sergi Roberto është duke pritur që të vazhdojë kontratën me Barcelonën

Pas Andrés Iniesta, Barcelona po punon që të blindoj edhe lojtarët e tjerë të ekipit, shkruan Mundo Deportivo.

Sipas të përditshmes sportive katallane,  në radhë për të vazhduar kontratën me ekipin nga La Liga është Sergi Roberto, përcjell Express.

Roberto pritet të mbetet edhe për një kohë të gjatë “Camp Nou” pasi bën pjesë në planet e trajnerit të Barcelonës, Ernesto Valverde.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/pas-iniestas-ylli-i-radhes-vazhdon-kontraten-me-barcelonen/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala