Para seancës, takohet Grupi Parlamentar i LDK-së

Autori:Gazeta Fjala

ldk-3

Grupi Parlamentar i LDK-së takohet sot, para fillimit të seancës konstituive të Kuvendit të Kosovës.

Takimi mbahet më kërkesë të shefit të Grupit Parlamentar, Avdullah Hoti.

“Me kërkese te Kryetarit te Grupit Parlamentar  Avdullah Hoti, ju njoftoj se nesër më dt: 03.08.2017, në 9:00h mbahet takimi i Grupit Parlamentar në zyrën e grupit nr. C-303, në Kuvendin e Kosovës”, thuhet në njoftimin që i është dërguar deputetëve të LDK-së.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/para-seances-takohet-grupi-parlamentar-i-ldk-se/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala