Pamjet e para të Vehbi Kajtazit pas sulmit

Autori:Gazeta Fjala

auto_Vehbiu1489693182-1

Gazetari dhe kryeredaktori i ‘Insajderit’ Vehbi Kajtazi është sulmuar fizikisht në qendër të Prishtinës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:30 në një nga lokalet në kryeqytet.

Kajtazi nga sulmi fizik ka marrë lëndime në fytyrë, dhe është parë i përgjakur, raporton Gazeta Express.

Megjithatë në një fotografi që ka siguruar Gazeta Express pak minuta pas sulmit, gazetari Kajtazi duket të jetë në gjendje të mirë, pas sulmit.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/pamjet-e-para-te-vehbi-kajtazit-pas-sulmit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala