Pamje ndër vite, Edona Llalloshi ruan origjinalitetin e saj

Autori:Gazeta Fjala

3-8

Këngëtarja e njohur që muzikën e filloi që në fëmijëri radhitet në mesin e këngëtareve më të njohura të skenës sonë.

E pëlqyer dhe e ndëgjuar nga të gjitha moshat, Edona Llalloshi është ndër të paktat artiste që karriera nuk iu përcoll me asnjë skandal dhe nuk u përfol ndonjëherë për ndonjë operacion plastik.

Ajo njihet si një nga këngëtaret shqiptare që ka ruajtur origjinalitetin e saj jo vetëm në pamje por edhe në stilin e të kënduarit të saj.

Për ju që nuk e dini, Edona krahas karrierës së suksesshme, ka të mbaruar shkollën e ultë dhe të mesme të muzikës si dhe ka studiuar edhe në Fakultetin e arteve, drejtimi i muzikës.

GazetaExpress iu sjell disa pamje të vjetra që nga fillimet e karrierës së saj.

Edona është e martuar dhe është nënë e dy fëmijëve dhe përkundër interesimit për jetën e saj ajo ka arritur që familjen të mbajë larg syrit të medias.

1-25

2-3

3-8

4-4

5-4

6-4

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/pamje-nder-vite-edona-llalloshi-ruan-origjinalitetin-e-saj/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala