Pacolli premton rregullimin e “Soliterëve” në lagjen Ulpiana

Autori:Gazeta Fjala

selim pacolli

Pacolli ka thënë se gjendja e këtyre ndërtesave nuk është e mirë dhe nuk është e sigurt.

Ai ka shtuar se do të jetë në përkrahje të pensionistëve të kësaj lagjeje pasi sipas tij, për shkak të mundësive të pakta në këtë lagje ata janë të detyruar që të rrinë brenda, ,raporton Ekonomia Online.

Pacolli gjithashtu ka kritikuar edhe reklamat e bizneseve. Sipas tij, do të bëhet një plan se ku do të vendosen reklamat e tyre.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/pacolli-premton-rregullimin-e-solitereve-ne-lagjen-ulpiana/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala