Pacolli ngushëllon familjen e policit të vrarë në Istog

Autori:Zekirja Shabani

behgjet-pacolli

Zëvendëskryeministri i Kosovës dhe ministri i Jashtëm, Behgjet Pacolli është ndjerë i shkokuar pas vrasjes së policit sot në Istog.

“Jam i shokuar që pas një tentimi për plaçkitje në një bankë në Istog, ka mbetur i vdekur edhe një Polic i Kosovës. Organet e Rendit duhet të angazhohen në ndëshkimin e planifikuesve dhe parandalimin e rasteve të tilla.
Ngushëllimet e mia më të sinqerta familjes, miqëve dhe kolegëve të tij”, ka shkruar Pacolli në Facebook.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/pacolli-ngushellon-familjen-e-policit-te-vrare-ne-istog/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala