Pacolli nderon dëshmorët

Autori:Gazeta Fjala

unnamed

Gjatë festave, liderët partiak zgjedhin të vizitojnë varrezat e dëshmorëve.

Kështu, në rastin e festës së 20 nëntorit, Behxhet Pacolli, ka bërë homazhe tek varrezat e dëshmorëve në fshatin Marec, shkruan Gazeta Fjala.

“Ne festojmë këtë ditë falë atyre që sakrifikuan jetën për këtë vend”, ka thënë Pacolli.

Në këtë vizitë ai ishte i shoqëruar nga bashkëpunëtorët e tij. /GazetaFjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/pacolli-nderon-deshmoret/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala