Pacolli del me këtë propozim për Qeverinë e ardhshme

Autori:Gazeta Fjala

largea_pacolli-13sht1347551244

Lideri i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka thënë se i vjen keq për situatën e krijuar në Kuvendin e Kosovës.

Deputetët, sipas tij, dështuan të tregojnë se janë shërbim të qytetarit dhe krijuan këtë situatë nga e cila pësojnë qytetarët.

Në një lidhje nga shtëpia e tij në emisionin “Infobox” të RTV Dukagjinit, Pacolli ka kërkuar konsultime nga liderët e subjekteve që të ketë konsultime korrekte duke respektuar pozicionet dhe të shkohet me një qeverisje të përkohshme gjithëpërfshirëse.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/pacolli-del-me-kete-propozim-per-qeverine-e-ardhshme/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala