Pa Champions Icardi largohet nga Inter

Autori:Gazeta Fjala

icardi-super

Sipas raportimeve të mediave italiane, Mauro Icardi mund të largohet nga Interi për të kaluar të Real Madridi në fund të sezonit.

Kjo në qofte se Inter nuk ia del të kualifikohet në Ligën e Kampionëve.

Real Madridi është duke e mbajtur në kontroll situatën dhe janë plotësisht të përgatitur për të paguar klauzolën e lirimit prej 110 milionë eurosh në qershor për të marrë sulmuesin e tyre të ri.

Megjithatë, tifozët Nerazzur nuk besojnë në largimin e kapitenit të tyre, pasi Icardi iu ka premtuar besnikëri.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/pa-champions-icardi-largohet-nga-inter/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala