O’Connell: Flamujt tonë të bukur (FOTO)

Autori:Gazeta Fjala

fotro-526x380 (1)

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, ka publikuar në llogarinë e tij në Facebook, një fotografi shumë interesante të flamujve të Britanisë së Madhe e Kosovës.

Por ajo që e bënë edhe më interesant fotografinë e Ruairi O’Connell është se flamujt janë të punuar nga pjesëza të lodrave Lego.

“Flamujt tonë të bukur… në Lego”, ka shkruar O’Connell, në përshkrimin e fotografisë.

Ruari Ocononell

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/oconnell-flamujt-tone-te-bukur-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala