Nuk ndalet Valon Berisha, i shënon një tjetër supergol Dortmundit

Autori:Gazeta Fjala

beri_1520536812-1759202

Salzburg është duke fituar 0-2 në “Signal Iduna Park” kundër Borussia Dortmundit.

Valon Berisha po shkëlqen. Mesfushori i Kombëtares së Kosovës, pasi kaloi në epërsi mysafirët me golin në minutën e 48’të nga penalltia, tani ka realizuar nga loja e hapur, duke dyfishuar epërsinë e Salzburgut.

Cialis Soft

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/nuk-ndalet-valon-berisha-i-shenon-nje-tjeter-supergol-dortmundit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala