“Nuk kemi as libreza shëndetësore, e po kërkojmë Kampionat Botëror”

Autori:Gazeta Fjala

kosova22_1489671410-3173400
Ish-trajneri i Drenicës, Afrim Jashari, ka komentuar me ironi debatin e fundit mbi Përfaqësuesen e Kosovës, duke thënë që në futbollin kosovar nuk ka ende libreza shëndetësore.
AF

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/nuk-kemi-as-libreza-shendetesore-e-po-kerkojme-kampionat-boteror/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala