Noizyt ia merr veturën policia

Autori:Gazeta Fjala

noizy-5

Reperi shqiptar, Noizy, vazhdon të ketë telashe me autoritetet.

Pas telasheve me Cozman në Prishtinë ku u plagos, por ku shpëtoi pa pasur punë me autoritetet e Kosovës, në Shqipëri, policia e ka ndaluar atë sërish.

Top Channel shkruan se Noizy ishte shmangur policisë pavarësisht urdhërit për ndalim.

Kjo nuk është hera e parë që Noizy ka telashe me autoritetet policore, por ky është rasti më flagrant i tij deri tash.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/noizyt-ia-merr-veturen-policia/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala