Një person plagoset rëndë me thikë në oborrin e shkollës në Ferizaj

Autori:Gazeta Fjala

auto_sulm-me-thike_1552317737-35580051552319334

Një person është plagosur rëndë me thikë në oborrin e shkollës në Ferizaj.

Policia ka treguar se viktima është një mashkull dhe se gjithçka ka ndodhur në oborrin e shkollës së mesme ekonomike, shkruan lajmi.net.

I njëjti është dërguar në emergjencën e Ferizajit për trajtim mjekësor.

Rasti ka ndodhur gjatë ditës së djeshme teksa nuk njoftohet për të arrestuar.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/nje-person-plagoset-rende-me-thike-ne-oborrin-e-shkolles-ne-ferizaj/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala