Një nxënës në Mitrovicë goditet në zebra nga një kamion

Autori:Gazeta Fjala

2-93-852x460

Një nxënës ka pësuar goditje nga një kamion teksa po kalonte rrugën në zebra ,afër Gjimanzit “Frang Bardhi
Deri tani nuk nuk ka ndonjë informacion në lidhje me gjendjen e nxënësit

Ndryshe, kjo rrugë është mjaft problematike, pasi shoferët shpeshherë nuk respekojnë këmbësorët e shumtë, sidomos nxënësit.

2-93-1

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/nje-nxenes-ne-mitrovice-goditet-ne-zebra-nga-nje-kamion/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala