Një lëndë një “vagon” dokumente

Autori:Gazeta Fjala

gjykata apelit

Numri i lëndëve të pazgjidhura në Gjykata nuk është i vogël. Vetëm një lëndë, thuhet se përmban 153 dosje.

Arbër Jashari, zyrtar për informim në Gjykatën e Apelit, ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij personale në Facebook, të menagjerit në zyrën e pranimit, bashkë me numrin e madh të dosjeve.

“Për ata që thonë “Gjykatat spo punojnë”.Krejt qeto pako që po i shihni janë vetëm një lëndë. 153 foldera(dosje), plus materiale tjera. Në foto baçi Qamil menaxher në zyrën e pranimit”, ka shkruar Jashari./GazetaFjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/nje-lende-nje-vagon-dokumente/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala