Nis mbledhja e Kryesisë, Lista Serbe nuk merr pjesë

Autori:Gazeta Fjala

kryesia-sot-mbledhja

Ka nisur mbledhja e Kryesisë së Kuvendit e cila është paralajmëruar të mbahet sot me kryetarët e Grupeve Parlamentare.

Në këtë mbledhje të Kryesisë nuk është duke marrë pjesë Lista Serbe, të cilët dje kanë njoftuar se kanë marrë vendim ta ngrijnë pjesëmarrjen e tyre nga Kuvend e Qeveri.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/nis-mbledhja-e-kryesise-lista-serbe-smerr-pjese-2/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala