Nëna vret vajzën e saj duke ia vendosur jastëkun në fytyrë

Autori:Gazeta Fjala

capture_1507807047-6826443

Një grua ka dalë para gjyqit pas akuzës për mbytjen e vajzës së saj 14-muajshe me jastëk.

Sadia Ahmed, thuhet se ka sulmuar foshnjën e saj Inaya në shtëpinë e tyre në Glasow, tre ditë para se të vdiste në Spitalin Mbretëror për fëmijë, transmeton Indeksonline.

26-vjeçarja e cila vuajti nga depresioni pas lindjes, është akuzuar gjithashtu për rrahje të fëmijës me goditje në kokë dhe trup.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/nena-vret-vajzen-e-saj-duke-ia-vendosur-jastekun-ne-fytyre/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala