Në Vushtrri fletëvotimet nxirren në oborr të shkollës

Autori:Gazeta Fjala

lista-zgjedhore_1497081569-8175474

Në fshatin Mihaliq në komunën e Vushtrrisë, është vërejtur parregullsi.

Sipas menaxherit të qendrës së shkollës së fshatit “Mihaliq”, Asllan Fetahu, në oborrin e shkollës janë gjetur tri fletëvotime të cilat ju kanë dorëzuar atij nga mirëmbajtësi, dhe më pas ju janë dorëzuar autoriteteve të sigurisë.

Në këtë qendër janë dy vendvotime ku të drejtë vote kanë mbi 1000 persona.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/ne-vushtrri-fletevotimet-nxirren-ne-oborr-te-shkolles/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala