Ndodh edhe kjo, e humbi gruan në bastore

Autori:Gazeta Fjala

bastore

Të vësh gruan bast me shokun e ngushtë, kjo është e padëgjuar.

Ngjarja ka ndodhur në Tanzani.

Një tifoz i flaktë humbi gruan e tij në bast.

Osasu Obijava vuri bast me shokun e tij për derbin Yong Africans – Simba Club dhe të dy ranë dakord që fituesi i bastit do merrte si shpërblim bashkëshorten e shokut.

Për ta bërë të besueshëm bastin, dy shokët e faktuan gjithë “marrëveshjen” në një copë letër.

Në fund ishte Osasu Obijava fatkeqi që humbi gruan.

Ai i besoi më tepër ekipit të zemrës, por ndodhi që këtë radhë ekipi e la në baltë dhe më keq akoma edhe pa grua.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/ndodh-edhe-kjo-e-humbi-gruan-ne-bastore/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala