Ndërpritet protesta në minutën e 26’të

Autori:Gazeta Fjala

1-astrriti-650x358

Për nder të 26 viteve të Astrit Deharit, i vdekur në burgun e Prizrenit, është ndërprerë protesta e nisur në orën 12, pikërisht pas 26 minutave.

Protestuesit marshojnë të qetë, shkruan Gazeta Fjala.

Ata kanë kërkuar që dy ministra ai i Punëve të brendshme dhe ministrja e Drejtësisë të japin dorëheqje./Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/nderpritet-protesta-ne-minuten-e-26te/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala