Natën e mirë, Atletico Madrid

Autori:Gazeta Fjala

d1ffpm-xcaa-b0j_1552427671-691106

Atletico Madrid nuk do ta harrojë natën e sotme. Ata janë eliminuar nga Juventusi, shkruan Gazeta Fjala.

Skuadra e Juventusit ka shënuar tri gola ndaj Atletico Madridit.

Golat në këtë duel i ka shënuar Cristiano Ronaldo duke e kualifikuar në çerekfinale të Ligës së Kampionëve Juventusin. /GazetaFjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/naten-e-mire-atletico-madrid/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala