Mourinho United-it: Blejeni Kante-n ose ika

Autori:Gazeta Fjala

alex-iwobi-ngolo-kante-arsenal-chelsea_q7c4tauu81ov19wu8n6owix9k

Trajneri i Manchester United-it, Jose Mourinho, ka kërkuar nga Manchester United, që ta blejnë N’Golo Kante-n nëse duan që ai të mbetet në Old Trafford, deklaron Don Balon.

Ylli i Chelsea-s tani po konsiderohet si njëri prej mesfushorëve më të mirë defanzivë, dhe është ndër më të preferuarit e portguezit.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/mourinho-united-it-blejeni-kante-n-ose-ika/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala