Mourinho ndan 80 milionë për afatin e janarit

Autori:Gazeta Fjala

mourinho

Menaxheri i Manchester United, Jose Mourinho ka në dorë 80 milionë euro të cilat mund t’i shpenzojë në afatin e janarit.

Kjo shumë do të harxhohet pasi që United dëshiron të qëndrojë në garë për titullin e kampionit, shkruan Sun.

Portugezi pritet që të sjell disa futbollistë që të rrisë skuadrën për ta rivalizuar Manchester City-n.

Ai ka në cak një mbrojtës të majtë, një anësor të djathtë dhe një mesfushor kreativ në rolin e 10-shit.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/mourinho-ndan-80-milione-per-afatin-e-janarit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala