Mourinho mund të kthehet në Real Madrid?

Autori:Zekirja Shabani

Florentino Perez thuhet se është i etur për ribashkim me Jose Mourinhon, shkruan GazetainFokus.

Derisa shumica e spekulimeve sot është përqëndruar në zëvendësimin e mundshëm të Jose Mourinho, por pak kanë pyetur se ku do të përfundojë Mourinho më pas.

Disa njoftime thonë se Florentino Perez është i gatshëm të bashkohet me të në Real Madrid – por a do të ishte ai njeri i duhur për Bernabeu?

Edhe futbollisti brazilian Marcelo ka folur për shkarkimin e Mous.

“Shkarkimi është një keqardhje pasi ai është një trajner i madh dhe për të që të jetë pa klub është për të ardhur keq,” tha Marcelo në një konferencë shtypi.

“Jo për mua të them nëse duhet të vijë në Real Madrid, por unë me të vërtetë vlerësoj gjithçka që ai bëri për mua në këtë klub”. /GazetainFokus

mmmmmm

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/mourinho-mund-te-kthehet-ne-real-madrid/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala