Mourinho e konfirmon: Bisedimet për rikthimin e Ibras kanë avancuar

Autori:Gazeta Fjala

ibra-mourinho

Jose Mourinho e ka konfirmuar se Manchester United është në bisedime me Zlatan Ibrahimoviç për një nënshkrimin për pjesën e dytë të sezonit të ri.

35-vjeçari shënoi 28 gola në sezonin e tij debutues në Old Trafford para se të pësonte një dëmtim në gjurin në ndeshjen e kthyese të Ligës së Evropës ndaj Anderlecht në prill të vitit të kaluar.

Ibrahimoviç u lirua në fund të kontratës së tij njëvjeçare, por veterani është duke u rehabilituar në United përpara rikthimit të tij të pritshëm në fushë nga fundi i vitit kalendarik, përcjell Albeu.com.

Mourinho tha gjatë sezonit se një marrëveshje se kishte një mundësi dhe konfirmoi përpara ndeshjes së Premier League kundër West Hamit se bisedimet janë në proces për ta rikthyer bishën në Old Trafford. /albeu.com/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/mourinho-e-konfirmon-bisedimet-per-rikthimin-e-ibras-kane-avancuar/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala