Motrat Ismaili marrin vëmendjen në dasmë

Autori:Gazeta Fjala

motrat-600x360

Motrat Ismaili u dukën tërheqëse në një dasmë.

Këngëtarja Zanfina Ismaili dhe motra e saj Ema e kanë marrë gjithë vëmendjen në një dasmë ku së fundmi ishin të pranishme, shkruan lajmi.net.

Të veshura me fustane të gjatë dhe elegant, të dyja dukeshin tërheqëse ndërsa vinin në pah linjat trupore.

Foton e ka publikuar Zanfina ndërsa në të dhe si duket edhe në dasmë ka munguar Adelina.

Screenshot_4-26

Screenshot_5-22

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/motrat-ismaili-marrin-vemendjen-ne-dasme/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala